Ние им помагаме на светот расте Од 2015

за нас

НАШИТЕ вистинска посветеност достигнува подалеку гас и нафтената компанија.

Заштеда на енергија, стабилен, сигурен и лесен за одржување и прилагодливи, и се длабоко доверени и пофален од страна на голем број на празни домаќинства.

Жеџијанг Sunvi Електрични апарати копродукции, Ltd е основана во 2015 година има изобилство на бизнис искуство и едногласно одобрување на клиентите. Таа се наоѓа во Ningbo, убава пристанишниот град со развиена сообраќај. Таа е специјализирана ладно и греење опрема претпријатие интегрирање на R & D, производство, продажба и сервис. Од своето основање, компанијата е пионер и реновиран, фалсификувани напред, воспоставено соработка односи со многу домашни истражувачки институти ...

Ако ви треба индустриски решение ... Ние сме достапни за вас

Ние обезбеди иновативни решенија за одржлив напредок. Нашиот професионален тим работи на тоа да се зголеми ефикасноста на продуктивноста и трошоците на пазарот

Контактирајте не